خدمات مالی

خدمات حسابداری مالی و مالیاتی قصر حساب نیکان

ما درقصر حساب نیکان  محرمانه بودن و تجربه را همراه با دقت و به موقع به شما ارائه می دهیم. با این حال ، اول از همه ، ما تعهد را به جای مشارکت صرف در مدیریت مالیات و روند حسابداری شما ، ارائه می دهیم. به این ترتیب ، می توانید کنترل کار در انطباق حسابداری را حفظ کرده و به منابع ماهر حسابداری با تخصص محلی ، که با الزامات انطباق حسابداری آشنا هستند، دسترسی داشته باشید و از هرگونه تغییر در مقررات مطلع باشند.

تماس با مشاوران

خلاصی از جریمه مالیاتی در زمان غیر فعال بودن شرکت

امکان دارد که شرکت ها در ماه های ابتدایی فعالیتی نداشته باشند در این صورت با ارائه اظهارنامه مالیاتی می توان به راحتی این مساله را رفع نمود و با ارسال اظهارنامه مالیاتی عدم فعالیت به اداره دارایی، آنها را متوجه این امر کرد و از جریمه شدن در امان ماند. شرکت خدمات مالی قصر حساب نیکان عضو انجمن حسابداران خبره ایران در کنار شماست تا متحمل هیچ نوع جریمه ای نشوید.

اظهارنامه مالیاتی برای اشخاصی حقوقی و حقیقی

اظهارنامه مالیاتی فقط مختص اشخاص حقوقی نیست، اشخاص حقیقی هم ملزم به ارسال اظهارنامه هستند. نوعی کارنامه مالی وجود دارد که تجار و شرکت های بازرگانی لازم است هر ساله برای ارائه اظهارنامه مالیاتی تکمیل و آن را به اداره دارایی ارائه نمایند که طبق این کارنامه میزان مالیات پرداختی مشخص می گردد. افرادی که به شکل فردی فعالیت می‌کنند نیز بر اساس قانون تجارت می بایست تشکیل پرونده دارایی دهند و تحت نظارت این سازمان باشند. یعنی مانند افراد حقوقی لازم است دفاتر پلمپ را دریافت کرده و تمام فعالیت‌های خود را در قالب اظهارنامه، اسفند ماه هر سال ارائه نمایند.

روش ارسال اظهارنامه مالیاتی به اداره دارایی

از سال ۱۳۹۱ ارائه اظهارنامه مالیاتی به صورت اینترنتی امکان پذیر شد و نیازی به ارائه مدارک به صورت حضوری نیست. همانطور که می دانید مالیات به دو دسته اصلی مالیات مستقیم و مالیات غیر مستقیم تقسیم می شود که در نوع مالیات مستقیم مهمترین بخش مالیات اعمال شده بر درآمد می باشد که بر اساس ارسال اظهارنامه مالیاتی میزان آن به وسیله سازمان امور مالیات تعیین می شود. به عنوان مثال اظهارنامه مالیاتی هر سال مانند سال ۹۹ برای همان سال ۹۹ تنظیم خواهد شد که برای افراد حقیقی از ۱ فروردین ۹۹ تا آخر اسفند ماه می باشد. ولی برای اشخاص حقوقی ملاک سال مالی می باشد که در شرکت مشخص شده است.

اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی در سال ۹۹

برای ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی می بایست تمام فعالیت های خود از قبیل فاکتورهای رسمی، قراردادها، سود و ضرر، حقوق کارکنان را در دفتری به نام دفاتر دارایی یا پلمپ وارد کرده و در قالب کارنامه به اداره دارایی ارسال کرد.

به عنوان مثال : اظهارنامه سال ۹۹ در اسفند ۹۹ ارسال می‌شود و کلیه عملکردهای شرکت از تاریخ ۱ فروردین ماه ۹۹ تا اسفندماه ۹۹ در آن درج می گردد.

دفاتر

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

مهلت دقیق ارسال اظهارنامه مالیاتی در سال ۹۹

هر سال مالی از فروردین ماه آغاز و در اسفند همان سال به اتمام خواهد رسید. شما در اسفند ماه ۱۳۹۹ فرصت دارید اظهارنامه ی خود را ارسال نمایید و با آغاز سال ۱۴۰۰ مهلت ارسال شما به پایان می رسد در صورت اتمام مهلت و عدم ارسال جریمه ای سنگین متحمل شرکت می شود. نکته مهم: قابل ذکر است که آخرین مهلت برای ارسال اظهارنامه تا تیر ماه می باشد ولی می بایست عملکرد شرکت از فروردین تا اسفند در کارنامه درج گردد.

انواع خدمات حسابرسی

ما بهترین خدمات را ارائه می دهیم

گزارش ورشکستگی

نحوه ارسال اظهارنامه مالیاتی

ابتدا تمام فعالیت مالی شرکت در دفتر پلمپ وارد و سپس در اسفند ماه اظهارنامه عملکرد کلی تهیه و در سامانه اداره مالیات ارسال می گردد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که با نحوه ی آماده سازی اظهارنامه و ارسال آن آشنایی کافی ندارید و هر ساله به مشکل بر می خورید می توانید این کار را به موسسه های مالی بسپارید.

ما در شرکت نیکان دفاتر پلمپ شما را تحویل گرفته و تمام عملکردهای سال گذشته را طبق میزان سود و ضرر، فاکتورها و قرارداد ها همچنین حقوق کارمندان را مورد بررسی قرار می دهیم و اظهارنامه مالیاتی شما را آماده و به اداره دارایی ارسال می کنیم. نوشتن اظهارنامه اصولی دارد که می بایست توسط کارشناس مالیاتی نوشته و ارائه شود چرا که هر گونه خطا و ثبت اشتباه مغایر با دفاتر پلمپ فرار مالیاتی محسوب و جریمه سنگینی در پی دارد.

ارتباط با ما:

آدرس: تهران ، جردن ، کوچه نور، پلاک ۱۳ ، طبقه ۵ ،واحد ۱۰

تلفن: ۸۸۶۷۷۸۹۵ - ۸۸۶۷۷۳۰۷ - ۸۸۶۷۷۸۱۹

همراه : ۰۹۱۲۱۲۴۸۵۶۸