خدمات مالی

خدمات حسابداری مالی و مالیاتی قصر حساب نیکان

ما درقصر حساب نیکان  محرمانه بودن و تجربه را همراه با دقت و به موقع به شما ارائه می دهیم. با این حال ، اول از همه ، ما تعهد را به جای مشارکت صرف در مدیریت مالیات و روند حسابداری شما ، ارائه می دهیم. به این ترتیب ، می توانید کنترل کار در انطباق حسابداری را حفظ کرده و به منابع ماهر حسابداری با تخصص محلی ، که با الزامات انطباق حسابداری آشنا هستند، دسترسی داشته باشید و از هرگونه تغییر در مقررات مطلع باشند.

تماس با مشاوران

خدمات مالی و حسابداری شرکت قصر حساب نیکان

توسعه فعالیت های مالی و اقتصادی در داخل کشور و در عرصه بین المللی در زمان کنونی موجب شده است که نیازهای جدید و متفاوتی برای شرکت ها به وجود آید و به مراتب ساماندهی کلیه امور مالی و حسابرسی در داخل شرکت ها کار بسیار سختی باشد. از این رو موسسه هایی برای انجام امور حسابداری ، مالی و حتی خدمات مشاوره ای تاسیس شدند تا اشخاص حقوقی و حقیقی بتوانند امور مالی خود را مدیریت نمایند. ما در موسسه نیکان با تکیه بر دانش و تجربه افراد خبره، امور حسابرسی و مالی را به صورت تخصصی به تمام شرکت های تجاری و اشخاص حقیقی ارائه می نماییم. قطعا با وجود امور حسابداری پیچیده در شرکت ها حتی با داشتن حسابدار شما باز هم نیازمند خدمات ما خواهید بود چرا که ما در موسسه خدمات مالی نیکان ضمن ایجاد تعامل با متخصصین این حوزه و کارشناسان حسابداری انجام کلیه امور مالی و حسابداری را بی نقص و دقیق به انجام می رسانیم و شما بر کار ما نظارت خواهید داشت. واگذار کردن امور مالی به شرکتها و موسسات حسابداری موجب می شود که شما از قوانین جدید و بروز آگاه شوید و در نتیجه برای امور مالی بهترین گزینه ها را انتخاب کنید و آینده مالی شرکت خود را تامین نمایید. شرکت نیکان با تحویل مدارک و دفاتر مالی شما، جلساتی را برای ارائه گزارش کار و تصمیم گیری ها هماهنگ می کند تا در جریان تمام امور قرار بگیرید و در نهایت ما با تضمین امور مربوطه کار را به سرانجام می رسانیم.

تهیه و ارسال لیست مالیات حقوق ماهانه

طبق ماده ۸۶ قانون مالیات های مستقیم، پرداخت کنندگان حقوق هنگام هر پرداخت یا تخصیص آن مکلف اند مالیات متعلق را طبق مقررات ماده(۸۵) این قانون محاسبه و کسر و‌ تا پایان ماه بعد اقدام به تسلیم لیست و پرداخت مالیات متعلقه نمایند.

تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده پایان هر فصل

در پایان هر سه ماه میبایست اظهارنامه ارزش افزوده را از طریق سامانه یکپارچه مالیات بر ارزش افزوده میبایست ثبت نمود.

تهیه و ارسال گزارش معاملات فصلی (ماده ۱۶۹)

ماموران مالیاتی برای تعیین درآمد مشمول مالیات علاوه بر دفاتر قانونی به صورتحساب های مودی نیز اتکا می کنند یکی از این صورتحساب ها گزارش خرید و فروش فصلی است،که میبایست ۴۵ روز بعد از پایان هر فصل به اداره امور مالیاتی ارائه شود.

تهیه کدینگ حسابداری

در کدینگ حسابداری دسته بندی هایی برای حساب ها مشخص می شود که دارای سطوح مختلف و کدهای متنوعی هستند و مشخص می کنند که سرشاخه و زیر شاخه ها کدامند. با توجه به نوع فعالیت شرکت کدینگ های مورد نیاز برای ثبت اسناد مالی تهیه میشوند.

ثبت اسناد مالی با توجه به مدارک مثبته

کلیه فعالیت های روزانه مرتبط با فعالیت شرکت در سیستم مالی ثبت شده تا گزارش مورد نیاز استفاده کننده اعم از مدیران شرکت و سایر ارگان ها به راحتی قابل تنظیم باشند.

تهیه و ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد

به طور ساده می‌توان گفت، اظهارنامه مالیاتی یک نوع دفترچه است که افرادی که مشمول مالیات هستند باید این دفترچه را بر اساس عملکردی که دارند پر کنند سپس آن را در اختیار اداره مالیاتی قرار دهند.در این دفترچه‌ها یا همان اظهار نامه مالیاتی، افراد حقیقی و حقوقی اطلاعاتی از جمله درآمدها، هزینه‌ها، دارایی‌ها، بدهی‌ها، سرمایه، معافیت‌ها، درآمد مشمول مالیات را درج می‌کنند.پس در واقع اظهارنامه مالیاتی یک گزارش کامل از درآمدها و هزینه‌ها و دیگر اطلاعات مورد نیاز وزارت دارایی است.

خدمات حسابداری شرکت قصر حساب نیکان

موسسه نیکان با کارشناسان خبره حسابداری که سال ها در این عرصه خدمت می کنند تمامی امور حسابداری شرکت ها با سهامی خاص، سهامی عام با مسئولیت محدود، تعاونی ها، کارخانه و دیگر اشخاص حقیقی را بر عهده گرفته و کار را به نحو احسن تحویل می دهد.
همچنین بدین منظور اعزام مشاور و حسابدار امور مالیاتی به صورت تمام وقت و یا پاره وقت امکان پذیر می باشد فقط کافیست با شماره تلفن های زیر با ما در ارتباط باشید.

اگر شما هم برای تهیه و تنظیم مالیات بر ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی ، دفاتر قانونی، ثبت سند های مالی و تهیه صورت از روی اسناد ناقص، ترجمه و تبدیل صورت های مالی نیازمند نیروی متخصص در محل شرکت و یا به صورت غیر حضوری هستید با ما تماس بگیرید.

دفاتر

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

خدمات حسابرسی و مشاوره مالیاتی

از دیگر خدمات موسسه قصر حساب نیکان ارائه خدمات حسابرسی می باشد که در این امور به طور کاملا اختصاصی به ارزیابی و بررسی درصد کارآمد منابع درون سازمانی می پردازیم . هدف از این نوع خدمت استفاده بهینه از امکانات درون سازمان و افزایش میزان کارایی می باشد که این امر خود موجب کاهش ریسک در عملکرد شرکت ها می شود.

۱٫ حسابرسی صورتهای مالی و حسابرسی داخلی

۲٫ بررسی اجمالی صورتهای مالی و حسابرسی مالیاتی

۳٫ حسابرسی عملیاتی و رسیدگی به صورت های مالی

۴٫ ارائه گزارش حسابرسی مالی جهت ارائه به بانک جهت دریافت وام

۵٫ مشاوره مالی جهت طراحی یا بهینه سازی سیستم های مالی​

انواع خدمات حسابرسی

ما بهترین خدمات را ارائه می دهیم

گزارش ورشکستگی

خدمات مشاوره مالیاتی حسابداری موسسه نیکان

همانطور که می دانید بهره گیری از مشاوره و تجربیات دیگران بهترین راه برای شروع و تغییر امور می باشد. با توجه به اینکه بازار کار و سرمایه در داخل و خارج از کشور دچار فراز و نشیب هایی می شود که حدس و گمان ها دیگر کار ساز نیست و می بایست در این زمینه محکم تر قدم گذاشت تا به موفقیت های چشمگیر رسید لازم است از تجربیات مشاوران مالی فعال در این حوزه بهرمند شد. ما در کنارتان یاور و راهنمای شما هستیم تا هر گونه مشاوره در زمینه های اقتصادی کسب و کار از جمله مشاوره مالیاتی حسابداری و حل مشکلات قانونی و تمامی موارد مرتبط با مالیات را ارائه نماییم.

مزیت استفاده از خدمات موسسه نیکان

امروزه با بهرمندی از ابزارهای تکنولوژی روز به انواع لیست خدمات حسابداری و حسابرسی به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری دسترسی خواهیم داشت و استفاده از این روش ها برای سازمان ها و شرکت ها مزایای متعددی دارد.

– استفاده همزمان از روش آنلاین و حضوری

– صرفه جویی در هزینه ها

– تعریف انواع پروژه‌های کاری

– آگاهی از قوانین جدید و بروز

برخی از شرکت نیازمند مشاوره مالیاتی و حسابداری به صورت حضوری برای چند ساعته یا چند روزه هستند ما در موسسه نیکان نیاز شما را برطرف می کنیم.

ارتباط با ما:

آدرس: تهران ، جردن ، کوچه نور، پلاک ۱۳ ، طبقه ۵ ،واحد ۱۰

تلفن: ۸۸۶۷۷۸۹۵ - ۸۸۶۷۷۳۰۷ - ۸۸۶۷۷۸۱۹

همراه : ۰۹۱۲۱۲۴۸۵۶۸