logo

صفر تا صد اظهارنامه مالیاتی شرکت ها و مشاغل

ثبت اظهارنامه مالیاتی شرکت‌ها و اشخاص حقوقی یک وظیفه قانونی است. عدم ثبت اظهارنامه مالیاتی می‌تواند منجر به جرائم و تعهدات مالی شود. تیم تخصصی مالیاتی قصر حساب نیکان آماده ارائه مشاوره مالیاتی و ثبت اظهارنامه مالیاتی برای شماست.با داشتن دانش فنی و تجربه بیش از یک دهه فعالیت، ما راهکارهایی جهت کاهش میزان مالیات کسب و کار شما ارائه می‌دهیم. این راهکارها می‌توانند میزان مالیات شما را تا ۱۰ تا ۳۵ درصد کاهش دهند. همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

برای دریافت مشاوره مالی و مالیاتی رایگان تماس بگیرید

برای برقراری تماس بر روی شماره کلیک نمایید

خدمات حسابداری مالی و مالیاتی قصر حساب نیکان

ما در قصر حساب نیکان، محرمانه بودن، تجربه، دقت و تحویل به موقع را برای شما به ارمغان می‌آوریم. اما بیش از همه، ما تعهد را در مدیریت مالیات و روند حسابداری شما در اولویت قرار می‌دهیم. این تعهد به شما امکان می‌دهد تا کنترل کامل بر کارهای حسابداری و مالیاتی خود داشته باشید و به منابع ماهر و متخصص حسابداری که با الزامات محلی و انطباق حسابداری آشنا هستند، دسترسی پیدا کنید.

ما با درک کامل از الزامات و تغییرات مقررات حسابداری، تلاش می‌کنیم تا شما همیشه به‌روز و در جریان آخرین تغییرات قانونی باشید. تیم ما با تخصص و دانش فنی، شما را در هر مرحله از فرآیند مالیاتی و حسابداری همراهی می‌کند تا مطمئن شوید که تمامی امور مالی شما به صورت صحیح و مطابق با قوانین اجرا می‌شود.

از طریق استفاده از خدمات ما، می‌توانید به بهبود فرآیندهای مالی و حسابداری خود بپردازید و از بروز مشکلات قانونی و مالیاتی جلوگیری کنید. ما با ارائه مشاوره‌های کاربردی و راهکارهای موثر، سعی می‌کنیم تا کسب و کار شما را در مسیر موفقیت مالی هدایت کنیم.

در قصر حساب نیکان، اعتقاد داریم که مدیریت مالیات و حسابداری باید به گونه‌ای باشد که نه تنها از نظر قانونی صحیح باشد، بلکه به بهبود کلی کسب و کار شما نیز کمک کند. با تکیه بر تخصص و تجربه ما، می‌توانید از خدمات حسابداری و مالیاتی با کیفیت بالا بهره‌مند شوید و اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما همواره در مسیر درست حرکت می‌کند.

اظهار نامه مالیاتی

چرا می توانید به شرکت قصر حساب نیکان اعتماد کنید؟​

 • تیم تخصصی مالیاتی

  خدمات اظهارنامه مالیاتی شما را تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی قصر حساب نیکان برعهده می گیرد

 • قانونمند و تجربه گرا

  حدود یک دهه تجربه ارائه خدمات و مشاوره به کسب و کارها و شرکت و هلدینگ ها

 • تا پایان راه همراه شما هستیم

  طبق تجربه، انجام مشاوره و تکمیل مدارک و اسناد و شرکت در جلسات باعث کاهش درصدی میزان مالیات می شود

 • پشتیبانی پاسخگو و مشتری مدار

  به دلیل حضور تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی، پشتیبانی سریعتر انجام می شود

بهترین روش ثبت اظهارنامه مالیاتی

فرم مشاوره رایگان را پر کنید

ابتدا فرم بالا را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تماس کارشناس مالیاتی با شما

خیلی زود یکی از کارشناسان مالیاتی قصر حساب نیکان با شما تماس می گیرد. 

بررسی دقیق کسب و کار شما

جهت انتخاب مناسب ترین مفاد قانونی، برای کسر مالیات احتمالی کسب و کار شما، بررسی دقیقی صورت میگیرد. 

ارائه بهترین راهکار

بهترین راهکار برای شما انتخاب می شود و کارشناس ما ادامه فرایند را به شما توضیح می دهد. 

شروع همکاری

طبق موافقت های صورت گرفته میان ما و شما، وارد فرایند اجرایی می شویم. بهترین خدمات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی را به شما ارائه می دهیم. 

دریافت مشاوره تخصصی مالیاتی ۱۰۰% رایگان

انواع خدمات اظهارنامه مالیاتی مشاغل و شرکت ها

اظهارنامه مالیاتی


درخواست مشاوره رایگان

برای آشنایی با تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی مشاغل و کسب و کارها، قصر حساب نیکان ۵ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان به شما هدیه می دهد. برای آشنایی به خدمات ما و استعلام قیمت، لطفا فرم رو به رو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم در ساعت های ۹ صبح تا ۶ عصر با شما تماس میگیریم.

درخواست مشاوره رایگان

برای آشنایی با تیم تخصصی اظهارنامه مالیاتی مشاغل و کسب و کارها، قصر حساب نیکان ۵ دقیقه مشاوره تلفنی رایگان به شما هدیه می دهد. برای آشنایی به خدمات ما و استعلام قیمت، لطفا فرم رو به رو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم در ساعت های ۹ صبح تا ۶ عصر با شما تماس میگیریم.

در خواست مشاوره


اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی

تمام عملکردهای مالی افراد حقوقی و حقیقی در یک سال را اظهارنامه می نامند که لازم است در وقت معین خود به اداره دارایی ارسال شود. اظهارنامه خود مدرکی بر فعال یا غیر فعال بودن شرکت می باشد پس ارسال آن برای تمام شرکت ها الزامی می باشد. اشخاص حقوقی یا همان شرکت ها زمانی که ثبت می شوند می بایست طبق قانون پرونده مالیاتی تشکیل دهند تا از طرف قانون تجارت حمایت شوند وهمچنین به امور مالی آنها نیز رسیدگی شود.

اظهارنامه مالیاتی برای اشخاصی حقوقی و حقیقی

اظهارنامه مالیاتی فقط مختص اشخاص حقوقی نیست، اشخاص حقیقی هم ملزم به ارسال اظهارنامه هستند. نوعی کارنامه مالی وجود دارد که تجار و شرکت های بازرگانی لازم است هر ساله برای ارائه اظهارنامه مالیاتی تکمیل و آن را به اداره دارایی ارائه نمایند که طبق این کارنامه میزان مالیات پرداختی مشخص می گردد. افرادی که به شکل فردی فعالیت می‌کنند نیز بر اساس قانون تجارت می بایست تشکیل پرونده دارایی دهند و تحت نظارت این سازمان باشند. یعنی مانند افراد حقوقی لازم است دفاتر پلمپ را دریافت کرده و تمام فعالیت‌های خود را در قالب اظهارنامه، اسفند ماه هر سال ارائه نمایند.

خلاصی از جریمه مالیاتی در زمان غیر فعال بودن شرکت

امکان دارد که شرکت ها در ماه های ابتدایی فعالیتی نداشته باشند در این صورت با ارائه اظهارنامه مالیاتی می توان به راحتی این مساله را رفع نمود و با ارسال اظهارنامه مالیاتی عدم فعالیت به اداره دارایی، آنها را متوجه این امر کرد و از جریمه شدن در امان ماند. شرکت خدمات مالی قصر حساب نیکان عضو انجمن حسابداران خبره ایران در کنار شماست تا متحمل هیچ نوع جریمه ای نشوید.شرکت خدمات مالی قصر حساب نیکان، به عنوان یکی از اعضای انجمن حسابداران خبره ایران، در کنار شماست تا از هرگونه جریمه و تعهدات مالیاتی پیشگیری کنید.

روش ارسال اظهارنامه مالیاتی به اداره دارایی

از سال ۱۳۹۱ ارائه اظهارنامه مالیاتی به صورت اینترنتی امکان پذیر شد و نیازی به ارائه مدارک به صورت حضوری نیست. همانطور که می دانید مالیات به دو دسته اصلی مالیات مستقیم و مالیات غیر مستقیم تقسیم می شود که در نوع مالیات مستقیم مهمترین بخش مالیات اعمال شده بر درآمد می باشد که بر اساس ارسال اظهارنامه مالیاتی میزان آن به وسیله سازمان امور مالیات تعیین می شود. به عنوان مثال اظهارنامه مالیاتی هر سال مانند سال ۱۴۰۳ برای همان سال ۱۴۰۳ تنظیم خواهد شد که برای افراد حقیقی از ۱ فروردین ۱۴۰۳ تا آخر اسفند ماه می باشد. ولی برای اشخاص حقوقی ملاک سال مالی می باشد که در شرکت مشخص شده است.

اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی در سال ۱۴۰۳

برای ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی می بایست تمام فعالیت های خود از قبیل فاکتورهای رسمی، قراردادها، سود و ضرر، حقوق کارکنان را در دفتری به نام دفاتر دارایی یا پلمپ وارد کرده و در قالب کارنامه به اداره دارایی ارسال کرد.

به عنوان مثال : اظهارنامه سال ۱۴۰۲در اسفند ۱۴۰۲ ارسال می‌شود و کلیه عملکردهای شرکت از تاریخ ۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ تا اسفندماه ۱۴۰۲ در آن درج می گردد.

آیا نیاز به جلسه مشاوره داری ؟!

مهلت دقیق ارسال اظهارنامه مالیاتی در سال ۱۴۰۲

هر سال مالی از فروردین ماه آغاز و در اسفند همان سال به اتمام خواهد رسید. شما در اسفند ماه ۱۴۰۲ فرصت دارید اظهارنامه ی خود را ارسال نمایید و با آغاز سال ۱۴۰۳ مهلت ارسال شما به پایان می رسد در صورت اتمام مهلت و عدم ارسال جریمه ای سنگین متحمل شرکت می شود.

نکته مهم: قابل ذکر است که آخرین مهلت برای ارسال اظهارنامه تا تیر ماه می باشد ولی می بایست عملکرد شرکت از فروردین تا اسفند در کارنامه درج گردد.

اظهارنامه 1403

ما بهترین خدمات را ارائه می دهیم .

نحوه ارسال اظهارنامه مالیاتی

ابتدا تمام فعالیت مالی شرکت در دفتر پلمپ وارد و سپس در اسفند ماه اظهارنامه عملکرد کلی تهیه و در سامانه اداره مالیات ارسال می گردد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که با نحوه ی آماده سازی اظهارنامه و ارسال آن آشنایی کافی ندارید و هر ساله به مشکل بر می خورید می توانید این کار را به موسسه های مالی بسپارید.

ما در شرکت نیکان دفاتر پلمپ شما را تحویل گرفته و تمام عملکردهای سال گذشته را طبق میزان سود و ضرر، فاکتورها و قرارداد ها همچنین حقوق کارمندان را مورد بررسی قرار می دهیم و اظهارنامه مالیاتی شما را آماده و به اداره دارایی ارسال می کنیم. نوشتن اظهارنامه اصولی دارد که می بایست توسط کارشناس مالیاتی نوشته و ارائه شود چرا که هر گونه خطا و ثبت اشتباه مغایر با دفاتر پلمپ فرار مالیاتی محسوب و جریمه سنگینی در پی دارد.

درباره قصر حساب نیکان

ما در قصر حساب نیکان، محرمانه بودن، تجربه، دقت و تحویل به موقع را برای شما به ارمغان می‌آوریم.با قصر حساب نیکان، اظهارنامه مالیاتی بدون دغدغه، کسب و کار بدون جریمه!

راه های ارتباطی با قصر حساب نیکان