آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
0912-1248568021-88677895021-88677307021-88677819

ارسال پیام در تلگرام
۸۸۶۷۷۸۱۹ - ۸۸۶۷۷۳۰۷

مشاوره مالیاتی رایگان

مشاوره مالیاتی رایگان

مشاوره مالیاتی رایگان خدمات قصر حساب نیکان

موسسه خدمات مالیاتی قصر حساب نیکان در راستای ارتقاء سطح مالی و کمک به واحدهای تازه تاسیس و سایر واحدها اقدام به ایجاد طرح مشاوره مالیاتی رایگان و بیمه ای نموده است امید است با این طرح گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح مالی و کمک به رونق کسب و کار واحدهای تولیدی،خدماتی، بازرگانی و… برداریم.

خدمات مشاوره ای شرکت حسابداری قصر حساب نیکان با استفاده از مدیران مالی با تجربه به صورت حرفه ای و تخصصی این خدمات را به سه گونه انجام می دهد:

۱– مشاوره مالی بصورت ساعتی در محل مشتری (۳۰ دقیقه ۷۵۰٫۰۰۰ ریال/۶۰ دقیقه ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال)
۲- مشاوره مالی بصورت ساعتی در محل شرکت (۳۰ دقیقه ۵۰۰٫۰۰۰ ریال/۶۰ دقیقه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)
۳- مشاوره مالی بصورت تلفنی (۳۰ دقیقه ۵۰۰٫۰۰۰ ریال/۶۰ دقیقه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)

مشاوره مالیاتی

یکی از خدمات اصلی قصر حساب نیکان مشاوره هدایت سرمایه و برنامه مالی و همچنین مشاوره مالی رایگان برای سرمایه گذاران است. بسیاری از سرمایه گذاران که مایل هستند خودشان کسب و کار خود را راه اندازی کنند با هر میزان سرمایه می توانند با تماس با مشاورین این شرکت و گرفتن یک برنامه دقیق نه تنها ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش دهند که اطلاعات دقیقی از بازار هدف مورد نظرشان به دست آورند.

برای خلاصی از هرگونه اشتباه و جرایم سنگین مالی درعرضه حسابداری و مالیاتی استفاده از یک مشاور مالی با سابقه و مطمئن لازم و ضروری است، این امر باعث می شود شما دیدتان را نسبت به صدور اسناد حسابداری تغییر دهید و نهایتا اظهارنامه مالیاتی و گزارشات مالی بدون نقص ارائه دهید، و حتی در امر آنالیز حساب های سود و زیانی و برنامه ریزی جهت پیشبرد اهداف شرکت گام صحیح و موثری بردارید.

استفاده از راهنمائی ها و توصیه های یک مشاور حسابداری و یا یک مشاور مالیاتی از ارکان لازم و ضروری برای یک مجموعه اعم شرکت یا فروشگاه و… محسوب می شود چراکه فرد مشاور با آگاهی از قوانین و دستور العمل های به روز درمورد رویدادهای مالی و مالیاتی باعث بهینه سازی در روند ثبت اسناد حسابداری، تهیه و تنظیم گزارشات مالی و همچنین تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی خواهد شد .

مشاوره مالیاتی

در هر مجموعه ای چه کوچک و چه بزرگ برای داشتن یک واحد حسابداری خوب باید در انتخاب تان آگاهانه عمل کنید، از استخدام حسابدار گرفته تا حسابدار ارشد، رئیس حسابداری و حتی مدیر مالی باید از راهنمایی های یک مشاور در این زمینه استفاده کنید.

خدمات مشاوره مالیاتی قصرحساب نیکان

 • تشکیل پرونده مالیاتی، اخذ کد اقتصادی و پلمپ دفاتر قانونی
 • بستن حسابها، تنظیم اظهارنامه مالیاتی و تحریر دفاتر قانونی شرکتها و مشاغل
 • مدیریت مالی و نظارت بر چرخه حسابداری کارفرما
 • مشاوره مالیاتی، مشاوره حسابداری، و مشاوره مالی
 • تشکیل پرونده مالیات ارزش افزوده و اخذ گواهینامه ارزش افزوده
 • گزارشات مالیاتی خرید و فروش ارزش افزوده
 • تهیه اظهارنامه مالیاتی و ارزش افزوده
 • نحوه رسیدگی مالیاتی
 • بررسی گزارشات ممیز
 • اعتراض به برگ تشخیص، رای هیات بدوی و تجدید نظر
 • تهیه لایحه دفاعیه و شرکت در جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی

و سایر امور مالیاتی خود می توانید با قصرحساب نیکان تماس بگیرید.

داشتن کادر مالی خوب می تواند دغدغه شما را در تمام ابعاد حسابداری، مالیاتی و بیمه از بین ببرد، فقط همان گونه که گفته شد با راهنمایی های درست یک مشاور این مهم شدنی است.

 

موضوعات مرتبط :

تهیه گزارش مدیریتی

حسابرسی داخلی