آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
0912-1248568021-88677895021-88677307021-88677819

ارسال پیام در تلگرام
۸۸۶۷۷۸۱۹ - ۸۸۶۷۷۳۰۷

جدیدترین روش های بالا بردن فروش

جدیدترین روش های بالا بردن فروش ,    منتشر شده در 978 روز پیش

روش های فروش

روش های بالا بردن فروش در جهان امروز با توجه به پیچیده ترشدن ارتباطات و انسان ها نیاز روزافزون به یاد گیری و استفاده از متدهای جدید بازاریابی و روش های بالا بردن فروش تجارت می باشد لذا دپارتمان مالی و مالیاتی قصر حساب نیکان با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قدرت و آشنایی کامل به شرایط اقتصادی کشور اقدام به ارائه راهکارهایی با توجه به دانش روز نموده است.

۵ روش مطمئن برای معامله در زمانهای دشوار

معامله با مشتریان قدیمی

با مشتریان قدیمی خود معامله کنید : به آسانی می توان از مشتریان قدیمی استفاده کرد گاهی با فرستادن یک پیغام یک تماس تلفنی یا صرف ناهار به اتفاق مشتری قدیمی، می توان دوباره رابطه تجاری بر قرار کرد.

روش های بالا بردن فروش

ارائه نمونه ی رایگان به مشتریان

یکی دیگر از روش های فروش ارائه نمونه ی رایگان به مشتریان است : این روشی است که اغلب نادیده گرفته می شود، در حالیکه در تجارت جواب می دهد.

تبلیغات

روی تبلیغات تمرکز کنید : عده ای فکر می کنند قرارگیری نام تجاری جلوی دید عموم یک روش معتبر تبلیغاتی است. بهتر است به جای آن، مطمئن شوید تبلیغات تان در بهترین مکان قرار گرفته تا خوانندگان آگهی، بتوانند با شما تماس بگیرند. یکی از همکارانم ابتدا ده مشتری داشت که حاضر به همکاری نبودند. او توانست با استفاده از این روش با سی و پنج مشتری قراردادهایی امضا کند که میلیون ها دلار ارزش دارند.

کمک گرفتن از مشتریان

بگذارید مشتریان در گرفتاری ها به شما کمک کنند : تجارت مانند خیابان دو طرفه است. مشتریانی که در گذشته به آنها کمک کرده اید، خوشحال می شوند محبت شما را جبران کنند. اغلب، تنها کاری که باید انجام دهید، کمک خواستن است. برای تبلیغات خود و ارائه میزان فروش می توانید تصدیق نامه و یا آمار کار تهیه نمایید. راه دیگری که مشتریان می توانند به شما کمک کنند ارائه رضایت نامه است.

روش های بالا بردن فروش

اگر مشتری با نفوذی دارید که از همکاری با شما رضایت دارد، از او درخواست کنید نامه ای بنویسد و معامله با شما را به دیگران توصیه نماید. می توانید هزینه چاپ و پست چنین نامه ای را خودتان بپردازید و در صورت لزوم در نوشتن نامه هم کمک کنید.

روابط درست با مشتری

روابط درست با مشتری و توجه به آنها یکی دیگر از راه های روش های بالا بردن فروش می باشد : اگر فکر می کنید شما تنها کسی هستید که در حال حاضر نگران همه چیز است، اشتباه می کنید. اتفاقات اخیر باعث بی اعتمادی همه شده است. برای پیشرفت در بازار، معاملات خود را با اعتبار و اعتماد ویژه ای پیش ببرید و در مورد بدهکاری ها و طلبکاری های خود منصفانه برخورد نمایید.

برای جلب رضایت مشتری، هر کاری می توانید انجام دهید حتی اگر لازم بود، او را به رقیب خود معرفی کنید تا اگر فکر می کند شما بهترین گزینه برای انجام معامله نیستید، بتواند شرایط رقیب را با شرایط شما مقایسه کند. روابط درست و صادقانه در کوتاه مدت تاثیری ندارد اما شهرت در درستکاری و صداقت می تواند گنجینه ای گرانبها برای آینده کاری شماباشد.

جهت هدفمند کردن فروش نیاز به برند سازی از الزامات روز بازاریابی می باشد.

 

موضوعات مرتبط :

اخذ کارت بازرگانی

خدمات ثبت شرکت

  بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هشت =